Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

2 - IZBOVÝ BYT KOŠICE - TERASA / REZERVOVANÝ
51 m2 | 2-izbový byt | Košice-Západ

Marek Topolčanský

Chcel by som vyjadriť svoje veľké uznanie a vďaku p. Pakanovi za jeho vynikajúcu prácu pri predaji môjho bytu. Pan Pakan ukázal profesionálny prístup a odbornú znalosť celého procesu.
Jeho schopnosť efektívne komunikovať, reagovať na otázky a poskytovať relevantné informácie boli pre mňa veľmi hodnotné. Okrem toho prejavil schopnosť efektívne zvládať všetky aspekty predaja od prvého kontaktu až po uzatvorenie obchodu. Tiež úspešne identifikoval vhodných záujemcov a aktívne sa podieľal na vyjednávaní s potenciálnymi kupcami, čo viedlo k rýchlemu a uspokojivému uzatvoreniu obchodu.
Som veľmi spokojný s výsledkom a úroveň profesionality, ktorú pan Pakan predviedol počas celého procesu predaja bytu. Jeho oddanosť a schopnosť reagovať na požiadavky klienta ho robia výnimočným realitným maklérom.


3-IZBOVÝ BYT KOŠICE - ŤAHANOVCE / REZERVOVANÉ
64 m2 | 3-izbový byt | Košice-Sídlisko Ťahanovce

Viliam Smerek

Bol som maximálne spokojný so spoluprácou a prístupom realitného makléra pána Pakana. Pán Pakan realizoval predaj mojej nehnuteľnosti a následne som kupoval nehnuteľnosť na západe v Bratislave, cez inú realitnú kanceláriu. Mal som teda možnosť porovnať si prístup a profesionalitu dvoch rôznych realitných kancelárii. Pán Pakan pracuje na vysoko profesionálnej úrovni s nadštandardným prístupom, čo sa na počudovanie v porovnaní s druhou realitkou nedalo porovnávať. Jednoznačne odporúčam a ďakujem za spoluprácu :-).